W ofercie firmy istniejącej już od 1998 r. znajduje się siatka ogrodzeniowa tradycyjnie stosowana już dziesiątki lat. Panel ogrodzeniowy, który obecnie jest jedym z najbardziej popularnych i trwałych ogrodzeń. Bramy skrzydłowe i przesuwne wraz z automatyką jak również furtki. Gabiony coraz bardziej popularne i prezentujące się bardzo efektownie. Siatka leśna dla rozwiązań tymczasowych, nieproszonych "leśnych gości" lub jako ogrodzenie przy autostradach i drogach szybkiego ruchu. Ogrodzenia nowoczesne jak i tradycjne imitujące ogrodzenie kute spawane z profili stalowych.

 

Działamy w zakresie dystrybucji oraz montażu ogrodzeń zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, osiedli deweloperskich, obiektów użyteczności publicznej w tym m.in.kąpieliska, boiska sportowe, place zabaw jak również hale produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe, itp.

 

Posiadamy własne ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem co gwarantuje państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

 

W głównej mierze stawiamy na rozwój w celu zaspokajania indywidualnych potrzeb  naszych klientów. Chcąc umacniać naszą pozycję na rynku, każdorazowo dążymy do uzyskania ponadprzeciętnej jakości oferowanych przez nas towarów jak również świadczonych usług.

 

Naszymi usługami obejmujemy cały Śląsk w tym m.in. miejscowości: Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Jastrzębie Żdrój, Ustroń, Bielsko-Biała, Racibórz, Pszów, Rydułtowy, Radlin, Chałupki, Knurów, GliwiceRudy, Ruda Śląska, Zabrze, Katowice, Pszczyna, , Bieruń.